ТМ "Дімар" — ремонтно-оздоблювальні роботи на професійному рівні у Львові. Гіпсокартонні роботи, дизайн і ремонт квартир, офісів, монтаж та укладання терасної дошки

Телефонуйте: +380 (32) 242-11-99,
+380 (97) 242-11-99

Безпечне прибирання


будівельні матеріали львів купити

БЕЗПЕЧНЕ ПРИБИРАННЯ

Прибирання в будинку — це ритуал. Але ще й важка праця, після завершення якої стає світліше не тільки в будинку, але і на душі. Проте чи так вже нешкідлива ця важлива і необхідна праця? Чи завжди ми своїми благими намірами досягаємо мети? Чи не створюємо ми, навпаки, шкідливу і токсичну атмосферу в домі?

Ось деякі правила прибирання в будинку, які розроблені на основі досліджень, проведених американською організацією Environmental Working Group.

1. Чим менше використовується чистячих засобів, тим краще. Не потрібно «заливати» робити дуже «вологими» ті місця, які слід очищати.

2. Під час прибирання обов‘язково відкрити вікно. Однак тримайте двері закритими. Не можна створювати протягу в будинку під час прибирання.

3. Слід обов’язково користуватися рукавичками або іншими запобіжними засобами. Не намагайтеся запевнити себе, що в рукавичках працювати незручно. Це всього лише справа звички. Перш ніж надягати гумові рукавички, змащуйте руки вазеліном і надягайте тонкі бавовняні рукавички.

4. Намагайтеся не проводити прибирання, коли в будинку діти. Дитячий організм активно реагує на токсичні речовини, що містяться у складі засобів для чищення.

5. Уникайте використовувати засоби з позначкою «антибактеріальні», особливо якщо в будинку немає хворих людей. Всі без виключення подібні засоби відрізняються особливою токсичністю.

6. Ніколи не змішуйте засоби, в яких міститься хлорка, з оцтом або іншими кислотами.

7. Там, де це можливо, використовуйте натуральні засоби для чищення.

8. Уникайте використовувати засоби для чищення, до складу яких входять цитрусові чи соснові ефірні масла, особливо в міських умовах. При поєднанні цих речовин з озоном утворюється хімічна реакція з виділенням токсичного канцерогенного формальдегіду.

9. Уникайте використовувати освіжувачі повітря, особливо при прибиранні кухні і туалету. Використовуйте харчову соду. Вона чудово видаляє неприємні запахи.

10. Не очищайте плиту різними хімікатами. Використовуйте суміш харчової соди з оцтом. Цією ж сумішшю очищайте водопровідні труби.

11. Обробляйте губки, ганчірки та інші інструменти збирання за допомогою мікрохвильової печі. Змочіть водою і покладіть їх у мікрохвильовку на 2 хвилини.

12. Не залишайте вимитий посуд у вологому вигляді на повітрі. Це створює нові осередки розмноження шкідливих бактерій. Обов‘язково насухо витирайте посуд.

13. Намагайтеся якомога частіше викидати відходи. Не створюйте в квартирі додаткових нездорових вогнищ.

14. Будьте обережні при використанні спеціальних чистячих засобів для туалету і ванн. Вони містять шкідливі кислоти. В якості альтернативи використовуйте харчову соду і оцет.

15. Щітка для чищення туалету не повинна бути вологою. У вас повинна виробитися звичка промокати або висушувати її. Не створюйте додаткове вогнище поширення бактерій.

16. Тримайте ванну, раковину і місце для душу сухими. Після кожного використання витирайте насухо. Не створюйте вогнища розвитку цвілі. В давнину в будинку, де з’являлася чорна цвіль,
безжально спалювали, тому що боротися з нею неможливо. Не допускайте утворення цвілі у ванній кімнаті.

17. При розморожуванні холодильника не використовуйте освіжувачі повітря. Вони містять дуже токсичні для людського організму речовини. Користуйтеся харчовою содою. Для видалення запаху тримайте в холодильнику половинку лимона або цибулі.

18. Чистіть пилосос після кожного застосування. Не зберігайте брудні фільтри в квартирі.

19. Мийте підлогу з оцтом. Розведіть чверть склянки оцту в 4 літрах води.

20. Для видалення пилу використовуйте ганчірки з мікрофайбером або з будь-яких м‘яких тканин. Не змочуйте їх водою. Вода — прекрасне середовище для розмноження бактерій.

Тримайте будинок не тільки в чистоті, але приведіть цю чистоту до спільного знаменника зі здоров’ям.

© 2006 - 2018 “Дімар”. Усі права захищено.
Створення сайту - Roman interactive media