ТМ "Дімар" — ремонтно-оздоблювальні роботи на професійному рівні у Львові. Гіпсокартонні роботи, дизайн і ремонт квартир, офісів, монтаж та укладання терасної дошки

Телефонуйте: +380 (32) 242-11-99,
+380 (97) 242-11-99

Прибирання по Фен - шуй


будівельні матеріали львів купити

Фен-шуй допомагає організувати життя в багатьох аспектах, не минаючи таку процедуру, як прибирання будинку.
За порадою фахівців Фен-шуй, прибирання будь-якої квартири або будинку повинна проводитися в суворій відповідності з природними циклами, найбільш важливим з яких є фаза місяця. Щоб прибирання стало найбільш результативним в енергетичному відношенні, ним краще займатися під час спаду місяця.

Ніколи не можна починати прибирання будинку з поганим настроєм. Цей процес має приносити задоволення . Звичайно, непросто налаштуватися таким чином, якщо має бути банальне миття підлоги і витирання пилу. Однак уявіть, що ви очищаєте своє житло не тільки від бруду, а й накопичилася в ньому негативної енергії. Пам'ятайте, що ваш будинок являє собою не тільки будову з каменю, дерева і скла. Це жива істота, яка потребує вашого теплого ставлення. При такому сприйнятті, прибирання навіть зможе принести заспокоєння і радість.

Зверніть увагу на рослини в будинку. Регулярний полив, підживлення і правильне розташування - це ще не все, що їм потрібно. Якщо листя вкриті шаром пилу, квіти перетворюються на поглинача енергії, хоча повинні її віддавати. Тому обов'язково підтримуйте чистоту їхніх листів.

Не слід змішувати сміття з кутів всіх кімнат в єдину купу. У ньому багато негативної енергії, тому не треба її поширювати по всьому будинку. Змітайте сміття в кожній кімнаті окремо, не розбурхуючи негативною енергією всю квартиру. Після прибирання відразу ж викиньте сміття, не накопичуючи його в сміттєвому відрі. Обов'язковою помічником у прибиранні повинен стати пульверизатор, який завадить розлетітися негативної енергії з частинками сміття.

Закінчивши прибирання, продзвонивши весь будинок за допомогою китайських дзвіночків, увімкніть спокійну музику і провітріть кімнати. Незайвим буде обкурити будинок ароматичними паличками або свічками, хоча краще використовувати аромалампу з натуральними маслами лимона, базиліку, герані, евкаліпта, жасмину, апельсина. Вибирайте масло відповідно до настрою, якого хочете досягти. Якщо враховувати рекомендації майстрів Фен-шуй, наведення порядку в будинку забезпечить не тільки чистоту, але також хорошу енергетику

© 2006 - 2018 “Дімар”. Усі права захищено.
Створення сайту - Roman interactive media