ТМ "Дімар" — ремонтно-оздоблювальні роботи на професійному рівні у Львові. Гіпсокартонні роботи, дизайн і ремонт квартир, офісів, монтаж та укладання терасної дошки

Телефонуйте: +380 (32) 242-11-99,
+380 (97) 242-11-99

Як обрати порохотяг


будівельні матеріали львів купити

1. Вибір пилососа для мокрого чи сухого прибирання

Якщо Вам потрібно вибрати пилосос для сухого прибирання, то Вам цілком підійдуть моделі “балонного” типу. Вони і найбільш популярні – доступна ціна, елементарна експлуатація, широкий вибір. Компактний апарат такого типу важить 5-7 кг.«Просунуті» миючі пилососи влаштовані складніше. У спеціальний відсік заливається вода з миючим засобом, потім рухається по шлангу пилососа і під тиском рівномірно розбризкується по всій площі поверхні, що очищається. Забруднена вода всмоктується назад насадкою і потрапляє в свій резервуар. Кількість рідини можна регулювати.Найбільш якісно очищуються килимові покриття на тонкій латексній основі, а також кахельні або вимощені каменем підлоги і стіни. Не рекомендуємо застосовувати вологе прибирання на паркеті, килимах на натуральному джуті, ковроліні на спіненій основі, а також, природно, на меблях, які не виримують вологи.Ефективність очищення миючого пилососа незрівнянно вища, ніж аналогічного приладу для сухого прибирання. Якщо сухе прибирання потрібно проводити через день, то миючим пилососом можна прибирати 1 раз на 2 тижні.

Чому варто вибрати миючий пилосос:

 • Можливість сухого прибирання

 • Вологе чищення килимів

 • Миття підлоги

 • Можливість прочистити раковину або ванну, які засмітилися

 • Можна швидко зібрати розлиту рідину

 • Дезодорування приміщення

Недоліки миючих пилососів:

 • Великі габарити, велика вага, неповороткість

 • Залишкова вологість у килимах – миючий розчин всмоктується назад не повністю – 60% осідає на килимі

 • Потрібно купувати спеціальні миючі засоби

 • Трохи більший витрата електроенергії в порівнянні із звичайним пилососом

 • Відносно висока ціна.

Незважаючи на деякі труднощі з експлуатацією багато споживачів вирішуються вибрати миючий пилосос.

2. Пилозбірники у пилососі

Велика частина пилу і бруду збирається саме в пилозбірнику, решта осідає на фільтрах. Тому ефективність збору пилу і зручність користування пилососом залежить від пристрою цього мішка.У звичайних порохотягів витягнута з килимів пилюка збирається в спеціальні мішечки. Мішечки бувають одноразові (паперові) і постійні (тканинні).Паперові мішки набагато ефективніше збирають дрібний пил, але приблизно через місяць прибирання їх доводиться викидати. Тканинні ж мішки рекомендується застосовувати тільки в разі відсутності одноразових, так як тканинні пори більші, через що такі мішки недостатні ефективні. А це може стати причиною швидкого засмічення додаткових фільтрів.Отже, паперові мішки зручніші і вони краще фільтрують пил, але у них є один недолік: вони має властивість закінчуватися. Вирішення цієї проблеми – вибрати пилосос, що дозволяє працювати з обома видами мішків – на щастя, зараз на ринку достатньо таких моделей.У більш великих моделях мішок може бути у вигляді спеціального контейнера. У ньому пил збивається в дуже щільний грудку, яка легко викидається. Звичайно, відсутність проблем зі зміною і спорожненням мішків, це великий плюс, щоб вибрати пилосос циклонного типу, однак тут також є свої “але”. Контейнер резонує і підвищує рівень шуму. Крім того, наявність контейнера збільшує габарити пилососа.

5. Ціна пилососа

Ціна не завжди відображає якість виробу. Вона залежить від марки, техніко-економічних показників і комфортності. Ціна виробів однієї марки може бути різною через різні характеристики, дизайн, новизну. Природно, “новинки” зазвичай дорожчі, ніж вже відомі і відпрацьовані моделі. Вибирайте пилосос від фірми, якість якої підтверджено часом. Дійсно хороший пилосос вибирайте серед моделей німецьких фірм Bosch, Karcher, Thomas, Miele. З більш дешевої категорії краще вибирати пилососи від Philips або Electrolux.

Джерело: pylesos.com.ua

© 2006 - 2018 “Дімар”. Усі права захищено.
Створення сайту - Roman interactive media