ТМ "Дімар" — ремонтно-оздоблювальні роботи на професійному рівні у Львові. Гіпсокартонні роботи, дизайн і ремонт квартир, офісів, монтаж та укладання терасної дошки

Телефонуйте: +380 (32) 242-11-99,
+380 (97) 242-11-99

Як обрати зволожувач повітря


будівельні матеріали львів купити

 Зволожувачі повітря не відносяться до категорії безкорисних побутових приладів. Часто купити зволожувачі повітря нас спонукає не тільки бажання, але і необхідність покращити якість повітря в приміщеннях, де ми проводимо більшу частину свого часу. Сухе повітря утруднює дихання, негативно впливає на здоров’я та загальне самопочуття. Недостатня вологість повітря негативно впливає на дерев’яні меблі, паркет, кімнатні рослини. Дуже шкідливе сухе повітря для дітей, оскільки дитячий імунітет більш чутливий до порушень мікроклімату в приміщенні. При вдиханні сухого повітря пересихають слизові оболонки, в результаті чого підвищується ризик респіраторних та інфекційних захворювань внаслідок зниження захисних функцій організму.

На що звернути увагу при виборі зволожувача повітря

  • Об’єм приміщення. Не варто купувати прилад, який розрахований на 60 м кв., якщо площа вашої кімнати 15 м кв. Але, щоб якісно очистити повітря, прилад повинен пропускати крізь себе за одну годину три об’єми приміщення.

  • Вода. Варто звернути увагу і на те, яку воду потребує для своєї роботи зволожувач повітря: дистильовану чи звичайну питну.

  • Ступінь очищення повітря від забруднень. Зволожувачі та очищувачі повітря повинні вловлювати максимальну кількість шкідливих для здоров’я людини хімічних речовин і весь пил, що знаходиться в підвішеному стані.

  • Наявність гігростату. Це функція, яка дає можливість утримувати рівень вологості на заданому рівні. Таким чином ви зможете уникнути надмірної зволоженості повітря.

  • Споживча потужність. Більшість зволожувачів повітря є енергомічні. Але чим вища потужність, тим швидше прилад зможе зволожити повітря у кімнаті. Що важливіше економія електроенергії чи час зволоження – вибір за вами.

  • Рівень шуму. Цей параметр залежить від конструкції приладу. Чим нижчий рівень шуму, тим комфортніше буде перебувати у приміщенні де працює зволожувач.

  • Витрата води. Вимірюється в літрах на добу або в грамах за годину. Більшість побутових зволожувачів випаровують від 8 до 12 літрів на добу і цього цілком достатньо;

 Джерело: www.monkeyjob.com.ua

 
© 2006 - 2018 “Дімар”. Усі права захищено.
Створення сайту - Roman interactive media