ТМ "Дімар" — ремонтно-оздоблювальні роботи на професійному рівні у Львові. Гіпсокартонні роботи, дизайн і ремонт квартир, офісів, монтаж та укладання терасної дошки

Телефонуйте: +380 (98) 0000-292

Монтаж підвісних стель


будівельні матеріали львів купити
04 квітня 2014, 10:50
Монтаж підвісних стель

Натяжні́ сте́лі (англ. Streched ceiling) — це особливо міцна плівка ПВХ, яка натягається в одній площині з основною стелею, на відстані не менше 3 см від неї і забезпечує ідеально рівну і гладку поверхню.

Натяжні стелі мають нарядний вигляд, приховують дефекти і нерівності поверхні, їх легко вмонтовувати. А, крім того, натяжні стелі підходять для стель будь-якої висоти і форми, мають добрі волого- і вогнестійкість і якщо й зменшують висоту приміщення, то не набагато (2—3 см).

Фактури

Існують різні варіянти фактур натяжних стель — під мармур, під дерево, матові, лаковані, під тканину або навіть під замшу.

Окремо від всього ряду фактур і кольорів натяжних стель виділяють натяжну стелю типу «зоряне небо». Такий візуальний ефект досягається поєднанням з натяжною стелею технологій освітлення. Електричне живлення доставляється до встановлених попередньо засобів освітлення, після чого встановлюється сама натяжна стеля.

Характеристики

Переваги натяжної стелі порівняно із звичайною опорядженням стелі:

    висока швидкість монтажу і скорочення трудовитрат,
    забезпечення захисту приміщення від протікань зверху,
    естетичні властивості
    можливість упровадити практично будь-які дизайнерські рішення.

На натяжні стелі можна вмонтовувати світильники з тепловипромінюванням до 65 °C. Освітлення можна встановити і за полотном, тоді вийде ефект стелі, що світиться.

Телефонуйте до нас за тел. (098) 0000-292 і ми надамо Вам вичерпну інформацію з приводу ремонту і відповідь на всі Ваші запитання.© 2006 - 2019 “Дімар”. Усі права захищено.
Створення сайту - Roman interactive media